Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wojnowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 000 m , położona w miejscowości Wojnowice (gmina Czernica), zaledwie 30 minut od wrocławskiego Rynku. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł802 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wojnowicach w gminie Czernica o łącznej powierzchni 802 m2. Działka jest zabudowana z wylanym fundamentem oraz ścianami zewnętrznymi na wysokość wieńca. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

144 375 zł825 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja W ofercie: ostatnia działka budowlana, idealne miejsce dla miłośników natury w Wojnowicach, gm. Czernica. działka nr 42/9 - o powierzchni 825m2 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

262 200 zł1 311 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Wojnowicach! Cena do negocjacji! Media: woda, prąd, gaz zmienny w drodze przy działce. Dojazd droga utwardzoną. Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wojnowice działka budowlana z koncepcją. Inwestycja z koncepcja zabudowy dla 2 działek budowlanych po 1000m2 każda. Wymiary 25m x 40m. Dojazd drogą szutrowa , aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł10 500 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w miejscowości Wojnowice, gmina Czernica. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą utwardzoną Media: woda, prąd w drodze przy działce +.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 153 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp, znajdująca się w miejscowości Wojnowice w Gminie Czernica, powiat wrocławski o pow. 1153 m2. Cena to tylko 155 zł/m2 Działka pod Wrocławiem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: monika Krzysiek sdp Nieruchomości tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 93/17, niezabudowanej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z pozwoleniem na budowe 4 bliźniaków ( 8 lokali mieszkalnych ) cena 800 tys plus vat rozpoczęta budowa 2 bliźniaków Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Wojnowicach! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł8 500 m² 1,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia teren utwardzony o powierzchni 9500 m , zlokalizowany w Wojnowicach. To idealne miejsce na skład materiałów, bazę transportową, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

600 000 zł3 002 m² 199,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 197/13 o powierzchni 0,3002 ha (3002 m ), położona w malowniczej części Czernicy Wrocławskiej, z bezpośrednim widokiem na rzekę Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

825 000 zł8 000 m² 103,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujhemy działkę o powierzchni 8000 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Czernicy, w województwie dolnośląskim. Działka posiada status terenu produkcyjnego (klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

339 000 zł1 381 m² 245,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki pod budowę Twojego wymarzonego domu, a do tego lubisz ciszę spokój i bliskość natury, to dobrze trafiłeś. Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy Czernica.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

299 000 zł1 095 m² 273,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona w samej Czernicy, ok. 9 km od wschodnich granic Wrocławia, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

299 000 zł970 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 970 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 01 mn. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

1 495 000 zł23 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowo- usługowo-produkcyjna w kształcie prostokąta, pow 23000 m położona w w Czernicy niedaleko stacji pkp. Działka typowa przemysłowa , inwestycyjna, pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

297 000 zł1 099 m² 270,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1100 m | Jeszkowice (gm. Czernica) | wz | media | świetna lokalizacja pod Wrocławiem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w rozwijającej się i coraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

148 580 zł782 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinego. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. +.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

169 290 zł891 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

162 260 zł854 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojnowice +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

2 250 000 zł12 882 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta zarezerwowana do 21.04.2026roku. Wyjątkowa okazja! Piękna działka dla inwestora, dewelopera! Polecam do sprzedaży piękną działkę oznaczoną numerem 552 w Wojnowicach obręb Mrozów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Wojnowice,dolnośląskie

359 000 zł1 570 m² 228,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1 570 m w Wojnowicach Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy położona w Wojnowicach małej, spokojnej miejscowości pod Wrocławiem, która dzięki oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Topolowa

Wojnowice,dolnośląskie

179 262 zł1 299 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: podstawowe informacje: działka budowlana o powierzchni 1299 m2. Oferta dotyczy działki nr 85/41, ale na sprzedaż przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

980 000 zł2 200 m² 445,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przestronna działka leżąca na tzw leśnym osiedlu. Dwa boki graniczą z dużymi, zadrzewionymi posesjami z domami jednorodzinnymi, frontowy od osiedlowej, ślepej ulicy, zaplecze i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

430 000 zł10 500 m² 40,95 zł/m²

 

 

 

Wojnowice,dolnośląskie

479 000 zł3 000 m² 159,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka 30 min od Wrocławskiego rynku w miejscowości Wojnowice gmina Czernica Prostokątna działka o powierzchni 3000m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

700 000 zł4 515 m² 155,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowalną położoną w Wojnowicach, gmina Czernica. Działka przeznaczona w planie pod mu - teren zabudowy mieszkaniowej usługowej. Media: prąd, gaz oraz 30 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

250 000 zł1 258 m² 198,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w gminie Czernica. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Działka ogrodzona! Dojazd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij