Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Wojnowice - Oferty wynajmu działek na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

10 000 zł8 500 m² 1,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia teren utwardzony o powierzchni 9500 m , zlokalizowany w Wojnowicach. To idealne miejsce na skład materiałów, bazę transportową, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 590 zł1 420 m² 1,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Potrzebujesz terenu pod własną działalność ? To może być oferta dla ciebie. Oferuję do wynajęcia działkę o powierzchni 1420 m2, położoną w Szonowicach tuż przy dk45. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie(Wojnowice + 21 km)

5 000 zł1 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona, ul. Bukowska

Szewce(Wojnowice + 4 km)

1 800 zł2 028 m² 0,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 0,2028 ha (2028 m ) zlokalizowana w miejscowości Szewce. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd drogą służebną o szerokości 6 m, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Smolna

Smolna(Wojnowice + 17 km)

5 000 zł25 200 m² 0,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzierżawa działki w okolicy Oleśnicy, we wsi Smolna,dz nr 254/1 W mpzp przeznaczenie w części pod zabudowe zagrodową w części rola. Działka rolna o pow.2,52 ha. Grunty klas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Byków

Byków(Wojnowice + 15 km)

4 800 zł1 200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Na wynajem nieruchomość gruntowa, ogrodzona z bramą wjazdową, o powierzchni 1 200 m2 w Bykowie, gmina Długołęka. Otoczenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Włoszakowice(Wojnowice + 25 km)

705 zł235 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o łącznej pow. 235,00 m2, znajdujący się w m. Włoszakowice przy ul. Dworcowej. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl(Wojnowice + 24 km)

4 000 zł1 900 m² 2,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wynajem placu utwardzonego w Turkowie - idealne miejsce na Twoją działalność! Poszukujesz przestrzeni do składowania, magazynowania lub prowadzenia działalności? Mam dla Ciebie świetną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wrocław

Zgorzelisko,Wrocław(Wojnowice + 16 km)

3 000 zł9 796 m² 0,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,98 ha, położona we Wrocławiu osiedle Zgorzelisko, tuż przy wałach przeciwpowodziowych przy Widawie. Ze względu na lokalizację oraz bliskość terenów rekreacyjnych wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Studzienna,Racibórz(Wojnowice + 7 km)

139 800 zł93 200 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu nieruchomość gruntową, częściowo zabudowaną, oznaczoną jako działki ewidencyjne nr 445/56, 446/56, 1013/57,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Topolowa

Wojnowice,dolnośląskie

14 000 zł10 000 m² 1,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do wynajęcia teren przemysłowy pod działalność uciążliwą. Lokalizacja : Wojnowice, ul. Topolowa 8, gmina Czernica 50-003 Powierzchnia : 10000 m2 Na terenie znajdują się: - hala 100m2 -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij