Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z ogródkiem Wojnowice - Oferty mieszkań z działeczką

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębowa

Wojnowice,dolnośląskie

680 000 zł87,40 m² 7 780,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica Cena promocyjna - 680 000 pln Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej 87,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kanałowa

Wojnowice,wielkopolskie

520 000 zł73,83 m² 7 043 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2 mieszkań (parter + piętro) Wojnowice, ul. Kanałowa Na sprzedaż dwa niezależne lokale mieszkalne w budynku dwulokalowym, zlokalizowane w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wojnowice,wielkopolskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane jest na parterze w piętrowym budynku w miejscowości Wojnowice, gmina Osieczna. Na w/w powierzchnię składają się dwa pokoje 15 i 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojnowice,wielkopolskie

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie blisko jezior I lasu Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 60 m2. Cena sprzedaży wynosi 225,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dom wolnotstojący położony w Wojnowicach, gmina Czernica. Dom posiada: - okna trzyszybowe, - ogrzewanie podłogowe, - piec gazowy, - w salonie kominek - ganek i taras, - na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij