Dom, ul. Dębowa
Dębowa, Wojnowice, dolnośląskie
- 699 000 zł
- 94 m²
- 7 436,17 zł/m²
Jakub Wróbel
Skontaktuj się
Dom, ul. Dębowa
Dębowa, Wojnowice, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Dom, ul. Dębowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
699 000 zł 94 m² 7 436,17 zł/m²
dom szeregowy
4
250 m²
-
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
250 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 699 000 zł (7 436,17 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Wojnowice)
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 94 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
- okna: plastikowe
- Działka: 250 m²
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: N-Home Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 18571319509497
Lokalizacja
- Adres: Dębowa, Wojnowice, Czernica, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 87,38 m² (pow. całkowita 94,98 m²), położony w kameralnej inwestycji składającej się z 4 lokali w miejscowości Wojnowice, gmina Czernica.
Do lokalu przynależy ogród o powierzchni ok. 150 m² oraz miejsce postojowe w cenie. To propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. (...)